Bize Ulaşın

Güncel Duyurular

POMSAD İTHALAT-İHRACAT ENVANTERİ 2017 BASILDI

Pompa ve vana dış ticaret verilerini tetkiki ve mukayesesi kolay formatlarla düzenleyerek her yıl üyelerinin hizmetine sunan derneğimiz, çalışmalarını sektörle de paylaşıyor.

İSMEK İKLİMLENDİRME OKULU AÇILDI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi (İSMEK), Isıtma Soğutma Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı (ISKAV) ile gerçekleştirdiği protokol çerçevesinde İSMEK İklimlendirme Okulu’nu açtı.

DERNEK MERKEZİMİZ YENİ ADRESİNDE

Dernek merkezimiz yeni adresinde hizmet vermeye başladı. Çankaya Mahallesi, Göreme Sokak, No:7/2 Çankaya-Ankara adresine taşınan dernek merkezimiz, bütün üyelerimizin kullanımına açık olup, dernek sekreterimiz Sn. Hilal Demir de görevine başlamıştır. Dernek telefon ve faks numaralarımızda herhangi bir değişiklik olmamıştır. 

IFAT 2018 FUARI'NDA DERNEĞİMİZ DE YER ALDI

14-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Almanya'nın Münih kentinde gerçekleştirilen Atık Su, Arıtma, Katı Atık, Geri Dönüşüm ve Araç Üstü Ekipman temalarında bu yıl 19.cusu gerçekleşen IFAT Çevre ve Su Teknolojileri Fuarı'nda derneğimiz Türkiye'nin Makinecileri ile birlikte yer aldı. 

POMSAD-TÜPRAŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

POMSAD üyesi pompa ve vana üreticileri ile Tüpraş yetkilileri 10 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul'da Eagle Burgmann Merkezi'nde biraraya gelerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. 

standartpompa2016

laynebowler banner

 alarko2018banner

ozkan gif

 torkreklam2016

mas-dafgif 

valveworldbanner2018  

 

 

 

  

Yukarı