Bize Ulaşın

Derneğimiz Ekim-Kasım-Aralık aylarında yurtdışında beş adet fuara katılarak sektörlerin geldiği noktayı ve faaliyetlerini tanıtarak olası işbirlikleri için zemin hazırlamaya çaba sarfedecek.  

Katılacak olduğumuz üç adet fuara Makine Tanıtım Grubu destekleriyle info stand ile katılacak olup iki fuara ise Makine Tanıtım Grubu standları içerisinde yer alarak katılacağız. 

POMSAD Yurdışı Fuar Programı:

PCV EXPO 2014:28 Ekim - 31 Ekim 2014tarihleri arasında Rusya'nın başkenti Moskova'da gerçekleştirilecek olan PCV Expo (The 13th International Exhibition for Pumps, Compressors, Valves, Actuators and Engines) Fuarı'na derneğimiz info stand ile katılacaktır. 

EIMA 2014:12-16 Kasım 2014tarihleri arasında İtalya'nın Bologna şehrinde gerçekleştirilecek olan EIMA (International Agriculture and Gardening Machinery Exhibition) Fuarı'na derneğimiz Makine Tanıtım Grubu standı içerisinde yer alarak katılacaktır.  

BIG 5 2014: 17-20 Kasım 2014tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai şehrinde gerçekleştirilecek oan BIG 5 (International Building and Construction Show) Fuarı'na derneğimiz Makine Tanıtım Grubu standı içerisinde yer alarak katılacaktır. 

VALVE WORLD 2014: 2-4 Aralık 2014tarihleri arasında Almanya'nın Düseldorf şehrinde gerçekleştirilecek olan Valve World (9th Biennial Valve World Conference & Exhibition) Fuarı'na derneğimiz info stand ile katılacaktır. 

PVPC EXPO 2014:15-17 Aralık2014 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Sharjah şehrinde gerçekleştirilecek olan PVPC EXPO (Pump, Valve, Pipe & Compressor Industrial Exhibition) Fuarı'na derneğimiz info stand ile katılacaktır. 

Katılacak olduğumuz bütün fuarlarda ziyaretçilere üye kataloğu ve Cd'si verilerek hem üyelerin tanıtımının yapılması hem de dernek faaliyetleri hakkında bilgi verilmesi planlanmakta ve olası işbirlikleri için görüşme zemini oluşturulması düşünülmektedir.

 

 

Yukarı