Bize Ulaşın

9.Pompa-Vana-Kompresör Kongresi, 5-7 Mayıa 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde, ISK-SODEKS Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecektir. 
 İTÜ Makina Fakültesi, ODTÜ Makina Mühendisliği Bölümü, Makine İmalatçıları Birliği ve derneğimiz tarafından düzenlenen Kongre; bir çok sektörel dernek, Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu - MAKFED, EUROPUMP ve CEIR ile Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından desteklenmektedir. 
 
Eko-Tasarım ve Eko-Sistemler temasıyla gerçekleştirilecek olan Kongre; Pompalar, Vanalar, Kompresörler, Fanlar ve bunlara ilişkin tesisler üzerinde araştırma, tasarım, imalat, işletme ve pazarlama faaliyetlerinde bulunan kişileri ve ayrıca sektöre katkı yapan diğer kuruluş temsilcilerini biraraya getirip sektör faaliyet alanına giren konuların tartışılacağı bir ortam hazırlamak amacını taşımaktadır. 
 
Kongreye bildiri ile katılmak isteyen katılımcılar için detaylar: 
Kongreye teknik ve bilimsel bildiri sunumu, kongre konularında belirtilen konularda çalışan tüm kişi ve kuruluşlara açıktır. Bildiri sunmak isteyenlerin 15 Ocak 2016 tarihine kadar Bildiri Özetlerini Kongre Sekreteryasına ulaştırmaları gerekmektedir. Düzenleme Kurulu tarafından değerlendirilecek bildiri özetleri http://sodex.com.tr/PompaVanaKongresi/bildiri-ile-katilim/ web sitesinde sunulan formata uygun biçimde en az 250 kelime, en fazla 400 kelime olarak hazırlanmalıdır.
 
Bildiri Gönderim Adresi: hazale@etix.com.tr 
Bildiri Özeti Son Gönderim Tarihi: 15 Ocak 2016
Bildiri Özeti Değerlendirme Sonuçlarının İletilmesi: 22 Ocak 2016
Bildiri Tam Metinlerinin Son Gönderim Tarihi: 18 Mart 2016
Bildiri Değerlendirme Sonuçlarının İletilmesi: 1 Nisan 2016
 
Kongre Sekreteryası: 
Etix Event
Hazal Erdoğan: hazale@etix.com.tr 
Telefon: 0216-360 5933
 
Kongre 1. Duyurusu için lütfen tıklayınız. 
 
 
Yukarı