Bize Ulaşın

3-5 Mart 2016 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri'nin New Orleans şenrinde gerçekleştirilen Tarım Makineleri Fuarı Commodity Classic'te derneğimiz de yer aldı.

Türkiye'nin Makinecileri organizasyonunda, TARMAKBİR ile fuarda yer alan derneğimiz, ziyaretçilere ve fuara katılan firmalara Türk pompa ve vana sektörünü tanıtmak ve ülkemizde üretilen üretilen ürünler hakkında fikir olmalarını sağlamak amacıyla üye firmalarımızın yer aldığı kataloğumuzu basılı ve elektronik ortamda sunarak 3 gün süren fuar boyunca sektörlerimizi tanıtma imkanı buldu.  

23500m2'lik bir alanda, 433 katılımcı firmanın yer aldığı fuarı 9770 kişi ziyaret etti. Hassas tarım uygulamalarının ön plana çıktığı fuarda firmalar bu doğrultuda yapmış oldukları çalışmaları ziyaretçilerle paylaşma imkanı buldu. Türkiye'nin Makinecileri'nin ilk kez katıldığı fuarda yapılan tanıtım faaliyetleri ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekerken, standa gelen ziyaretçilere Türkiye'nin Makinecileri faaliyetleri hakkında da bilgi aktarımı yapıldı. 

 

  • commodity-1
  • commodity-2

 

Yukarı