Bize Ulaşın

23-27 Nisan 2018 tarihleri arasında Almanya'nın Hannover kentinde gerçekleştirilen ve dünya’nın sayılı sanayi fuarlarından biri olan Hannover Messe Fuarı’nın 71.sine Türkiye’nin Makinecileri ile birlikte katıldık. 

75 ülkeden 5000'den fazla firmanın ürünlerini sergilediği ve %30’u Almanya dışından olmak üzere 210000 kişinin ziyaret ettiği Fuar’ın bu seneki partner ülkesi Meksika olurken, 160'dan fazla Meksika firması da fuarda yer aldı. Fuar’da 110 Türk Firması yer alırken, Türkiye'nin Makinecileri fuar'da 9. kez yer aldı. POMSAD olarak biz de elektronik ve basılı kataloglarımızla üyelerimizi ziyaretçilere tanıtmak ve bir talep olması durumunda bunu üyelerimize iletmek amacıyla Fuar’da 15. Hall içerisinde Pump Plaza'da, dünya'nın önde gelen pompa firmalarıyla birlikte yer aldık. 

Almanya’daki muhatapları, yayınevleri ve Technology Academy yetkilileri ile görüşme ve toplantılar yapan “Türkiye’nin Makinecileri” havaalanı ve fuar alanındaki Türk Makinesi reklamlarının yanı sıra Hall 3, H23 ve Hall 15, G43’de, pompa holünde yer alan stantlarda da Türk makine sektörünün tanıtımını yaptı. Ayrıca iş birliği protokolü imzaladığı Technology Academy binasında fuarın ikinci günü akşamı gerçekleştirilen kokteylde Türk firmalarımız yabancı muhataplarla bir araya gelme fırsatı buldu.

Hannover Başkonsolosu Banu Malaman, Ekonomi Bakanlığı Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdürü Arzu YILMAZ ve Hannover Ticaret Ataşesi Nilüfer SANDALLI fuarda “Türkiye’nin Makinecileri” standını ziyaret edenler arasında yer aldı.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

 

Yukarı